Hotel Brno Slavia

Ubytování v Brně : Hotel Slavia je hotel s více jak stoletou tradicí. Jeho budova ve slohu historismu z roku 1893, rozšířená v roce 1902 a secesní část podle návrhu známého architekta Antonína Blažka, se brzy stala vyhledávaným českým hotelem. V letech 1983 - 1987 prošla budova rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací.

Hotel Slavia Brno ubytování :
V současné době hotel nabízí 81 komfortních jedno a dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá, vybavené koupelnou nebo sprchou a WC. TV se SAT, minibar a telefon s přímou volbou. Rozměr lůžka 2x1 metr, možnost přistýlky - třetí lůžko 2x1 metr. K dispozici nekuřácké i bezbariérové pokoje.

Brno hotel Slavia restaurace :
Příjemné posezení a výbornou českou i mezinárodní kuchyní nabízí svým hostům restaurace se 136 místy u stolu. V hotelu se nachází i kavárna, letní terasa, vinárna s tancem, salónky pro uzavřené společnosti (do 60 osob), směnárna, prodej suvenýrů. Stravování - snídaně Table d hote.

Slavia hotel ubytování Brno služby :
Nespornou výhodou hotelu je jeho poloha v samém centru Brna pod hradem Špilberk. Komfortní ubytování, stravovací služby, jednací místnosti, parkoviště autobusů i osobních aut, vlastní garáže, catering. Vstup do pokojů je prostřednictvím kartového systému. Sauna pro hotelové hosty v provozu denně. Doplňkové služby - průvodce v Brně a okolí, vstupenky na kulturní představení, masáže. Bezplatně doprava zavazadel a úschova jízdních kol. K dispozici společenské hry, knihy, noviny a časopisy, buzení, informace, k zapůjčení žehlička.

Konferenční služby hotelu Slavia Brno :
Salonek Slavěna (klimatizovaný), Vlasta (klimatizovaný), Ludmila, konferenční místnosti do 64 osob u stolu, 80 osob divadelní uspořádání, prezentace, obchodní jednání. Vybavení - ozvučení, řečnický pult, flip chart, zpětný projektor, dataprojektor, tlumočnické zařízení.

Hotel Brno Slavia - K hotelu přísluší parkovištěHotel Brno Slavia - disponuje restauracíHotel Brno Slavia - disponuje vinárnouHotel Brno Slavia - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Brno Slavia -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Brno Slavia -  je k dispozici připojení na internetHotel Brno Slavia -  je k dispozici letní terasaHotel Brno Slavia - disponuje kavárnouHotel Brno Slavia - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Brno Slavia - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Brno Slavia - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Brno Slavia - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Brno Slavia - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Slavia, Solniční 15/17
Brno 61200 Česká Republika
Hotel-Brno-Slavia@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Slavia ubytování Brno Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: